Hero image
Tournament

Teams

U11/7


  • 1. VfB Habinghorst 1920 e.V. (DE)
  • 2. FC Urbar (DE)
  • 3. Boldklubben Union-1 (DK)
  • 4. Boldklubben Union-2 (DK)
  • 5. Boldklubben Union-3 (DK)
  • 6. SFS Nord-1 (DK)
  • 7. SFS Nord-2 (DK)
  • 8. SFS Nord-3 (DK)
  • 9. Vieux berquin (FR)
  • 10. Comines-1 (FR)
  • 11. Comines-2 (FR)
  • 12. SRC (NL)
  • 13. BSC '68 (NL)
  • 14. s.v. Avanti'31 (NL)
  • 15. rksv Schijndel (NL)
  • 16. De Treffers (NL)

U12/8


  • 1. K.S.C. Grimbergen-1 (BE)
  • 2. K.S.C. Grimbergen-2 (BE)
  • 3. SMS Lubbeek (BE)
  • 4. SF Wüsting (DE)
  • 5. SV Union Rösrath (DE)
  • 6. SSV Bornheim (DE)
  • 7. Aakanden GF (DK)
  • 8. s.v. Avanti'31-1 (NL)
  • 9. s.v. Avanti'31-2 (NL)
  • 10. rksv Schijndel-1 (NL)
  • 11. KSV (BE)
  • 12. SCG'18 (NL)

U13


  • 1. s.v. Avanti'31 (NL)
  • 2. K.S.K. Oosthoven (BE)
  • 3. V.V. Lummen (BE)
  • 4. R.O.C. Charleroi (BE)
  • 5. FC Alemannia Plaidt (DE)
  • 6. Spvgg 05 Oberrad (DE)
  • 7. SFS Nord-1 (DK)
  • 8. SFS Nord-2 (DK)
  • 9. IK Rosendal (DK)
  • 10. St James Swifts (NI)
  • 11. Schagen/SRC (NL)
  • 12. SV Honselersdijk (NL)
  • 13. BVCB (NL)
  • 14. vv Hillegersberg (NL)
  • 15. UVV (NL)
  • 16. S.C. Overwetering (NL)

U13/9


  • 1. K.S.K. Rumstse (BE)
  • 2. JSG Jesteburg/Bendestorf (DE)
  • 3. SC Bayer Uerdingen (DE)
  • 4. SC Bayer Uerdingen (DE)
  • 5. TV 01 Bohmte (DE)
  • 6. SV 1919 Gonsenheim (DE)
  • 7. Spvgg Kickers 1916 Frankfurt (DE)
  • 8. SKG Stockstadt (DE)
  • 9. Karlslunde IF (DK)
  • 10. Stade Lezennois (FR)
  • 11. rksv Schijndel (NL)
  • 12. Den Dungen (NL)

U14


  • 1. R.O.C. Charleroi-1 (BE)
  • 2. R.O.C. Charleroi-2 (BE)
  • 3. K.S.C. Eendracht Aalst (BE)
  • 4. Boldklubben Union (DK)
  • 5. Næsby Boldklub-1 (DK)
  • 6. Næsby Boldklub-2 (DK)
  • 7. Cuckfield Cosmos (EN)
  • 8. CPB Brequigny Foot (FR)
  • 9. FC Ailly sur somme (FR)
  • 10. SRC (NL)
  • 11. vv Hillegersberg (NL)
  • 12. rksv Schijndel (NL)

U15


  • 1. K.S.K. Rumstse (BE)
  • 2. Thes-Sport (BE)
  • 3. R.O.C. Charleroi-1 (BE)
  • 4. R.O.C. Charleroi-2 (BE)
  • 5. K.R.C. De Panne (BE)
  • 6. SK Staden (BE)
  • 7. K.S.C. Eendracht Aalst (BE)
  • 8. SSC Hagen-Ahrensburg (DE)
  • 9. FC Union 60 (DE)
  • 10. SV Westrich (DE)
  • 11. SV Somborn (DE)
  • 12. Vallensbæk IF (DK)
  • 13. CPB Brequigny Foot (FR)
  • 14. Olympique Lievin (FR)
  • 15. FC Ailly sur somme (FR)
  • 16. V.V. Nieuwe Niedorp (NL)
  • 17. S.V. Hoofddorp (NL)
  • 18. S.C. Monster-1 (NL)
  • 19. S.C. Monster-2 (NL)
  • 20. V.V. WVF (NL)
  • 21. L.A.C. Frisia 1883 (NL)
  • 22. s.v. Avanti'31 (NL)
  • 23. rksv Schijndel (NL)
  • 24. Den Dungen (NL)

U17


  • 1. K.V. Mechelen (BE)
  • 2. SG Egelsbach (DE)
  • 3. SV Somborn (DE)
  • 4. V.V. Blokkers (NL)
  • 5. Achilles 1894 (NL)
  • 6. s.v. Avanti'31 (NL)
  • 7. rksv Schijndel (NL)
  • 8. Den Dungen (NL)

U19


  • 1. VfL Oldesloe (DE)
  • 2. St James Swifts (NI)
  • 3. KGB (NL)
  • 4. VV Achilles Veen (NL)
  • 5. VV Read Swart (NL)
  • 6. Achilles 1894 (NL)
  • 7. s.v. Avanti'31 (NL)
  • 8. rksv Schijndel (NL)

U9/5


  • 1. s.v. Avanti'31-1 (NL)
  • 2. s.v. Avanti'31-2 (NL)
  • 3. rksv Schijndel-1 (NL)
  • 4. s.v. Avanti'31 (NL)
  • 5. FC Urbar (DE)
  • 6. Spvgg Eltville (DE)
  • 7. Chateau thierry etampes FC (FR)
  • 8. rksv Schijndel-2 (NL)

Tournament sponsored by